Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

23 listopada, 2015

Archiwum

LuxFest w Toruniu

LuxFest edycja mikołajkowa to wyjątkowy festiwal muzyczny dla całych rodzin, który po raz pierwszy odbędzie się w Toruniu w ramach „Budżetu Partycypacyjnego Mieszkańców Torunia”. Na scenie 6 grudnia pojawią się zespoły reprezentujące szeroki przekrój muzyczny. Podczas festiwalu otwarta będzie specjalna rodzinna strefa sztuki LuxArt. Będzie to pierwsze wydarzenie muzyczne w Centrum Kulturalno Kongresowym Jordanki. Bilety na festiwal są darmowe.

Podczas festiwalu w Toruniu wystąpią: Luxtorpeda, Lao Che, Grubson, Pięć Dwa, Arka Noego i lokalny zespół z Torunia. Zróżnicowanie muzyczne jest wizytówką LuxFestu od lat. Festiwal z powodzeniem odbywa się już od 4 lat w Poznaniu i przyciąga rzesze fanów z całej Polski. Jego pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym jest Robert „Litza” Friedrich lider zespołu Luxtorpeda.

LuxFest jest jednym z niewielu festiwali, który zapewnia rozrywkę również dla najmłodszych. Za sprawą rodzinnej strefy zajęć muzycznych i plastycznych LuxArt jest świetną propozycją spędzenia niedzieli w gronie rodzinnym. – Wymyśliliśmy LuxFest po to, by nasi fani nie musieli na czas koncertów zostawiać w domu dzieci. Dajemy im możliwość wspólnej zabawy i rozwijania zainteresowań – mówi Robert „Litza” Friedrich.

LuxFest w Toruniu odbędzie się w ramach „Budżetu Partycypacyjnego Mieszkańców Torunia”. Na projekt zostało oddanych ponad 1000 głosów, co świadczy o szerokim publicznym wsparciu dla tego rodzaju festiwali w naszym mieście. Zapraszamy na edycję mikołajkową festiwalu LuxFest już 6 grudnia!

6 grudnia 2015 r.
LuxFest
Start koncertów: 14:00
Strefa LuxArt – 15:00 – 18:00
Bezpłatne wejściówki dostępne (od 16 listopada) w serwisie internetowym abilet.pl oraz w kasie CKK Jordanki (od 23 listopada).