Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

25 stycznia, 2017

Archiwum

Najlepszy budynek 2017 roku w Toruniu? Zagłosuj na CKK Jordanki!

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki walczy o tytuł najlepszego budynku 2017 roku w kategorii „Obiekt kultury” w plebiscycie Arch Daily – największego portalu o współczesnej architekturze. O przyznaniu tego tytułu zadecydują internauci!

Toruńska sala koncertowa zaprojektowana przez hiszpańskiego architekta Fernando Menisa znalazła się na długiej liście nominowanych do tytułu najlepszego budynku 2017. Zachęcamy do oddawania swoich głosów na Jordanki, tym bardziej, że głosowanie jest bardzo proste! Wystarczy wejść na stronę http://boty.archdaily.com/us/2017. Następnie z listy po lewej stronie trzeba wybrać zakładkę „Cultural Architecture”. Kolejnym krokiem jest znalezienie budynku z pomocą wyszukiwarki, wpisując w okienko „Firm” – Fernando Menis – czyli imię i nazwisko autora projektu. Otwiera się wówczas końcowa strona, na której można oddać głos na CKK Jordanki. Tu wystarczy kliknąć w niebieski przycisk „Nominate this project”. Oddawać głos można tylko raz i nie później niż do 30 stycznia do godz. 9:00. Następnie pięć projektów z największą liczbą głosów będzie przejdzie do kolejnego etapu głosowania, również internetowego. Zwycięzców poznamy 7 lutego.

Arch Daily jest najpoczytniejszym portalem internetowym o architekturze. Codziennie jest czytany przez 500,000 użytkowników z całego świata. Serwisy portalu są prowadzone po angielsku, hiszpańsku, portugalsku i chińsku. Istnieje od 2008 roku.