Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

3 lutego, 2016

Archiwum

Nominacje do nagrody „MocArt RMF” 2015

Już teraz można zagłosować na Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w plebiscycie „MocArty RMF” w kategorii „Rzecz z klasą 2015”. Nagrodą tą zostaną wyróżnione najciekawsze i najoryginalniejsze obiekty kulturalne oraz wydarzenia artystyczne minionego roku.
Projekt CKK Jordanki, autorstwa światowej sławy architekta Fernando Menisa,  został o wybrany najlepszym projektem kulturalnym przyszłości jesienią 2010 roku na Światowym Festiwalu Architektury (WAF) w Barcelonie. Realizację projektu zakończono w grudniu 2015 roku i tym samym w Toruniu powstał budynek, którego bryła i nowoczesne rozwiązania z zakresu akustyki oraz kształtowania powierzchni widowni, stanowią wyjątkowe połączenie wartości estetycznych z funkcjonalnymi. Jego architektura stanowi harmonijną fuzję współczesnych trendów z architektonicznym dziedzictwem Torunia.
Wyniki głosowania zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali MocArtów RMF Classic 2015, która odbędzie się 14 marca w Warszawie. Wśród osób, które oddadzą głos w plebiscycie zostaną rozlosowane zaproszenia na tę uroczystość oraz wyjątkowe gadżety z limitowanej serii RMF Classic.
Głos można oddać na stronie http://www.rmfclassic.pl/mocarty-2015