Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

22 sierpnia, 2023

Aktualności

Oferta stażu w CKK Jordanki

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki poszukuje Stażysty do Działu Impresaryjno-Programowego.

Oferujemy:

  • Staż w oparciu o elastyczną umowę, w ciekawym środowisku pracy
  • Udział w wielu wydarzeniach artystycznych
  • Szansę na rozwój zawodowy w sektorze kreatywnym, kulturze, branży MICE

Zadania:

  • Wsparcie organizacyjne funkcjonowania działu
  • Współpraca przy programowaniu i realizacji wydarzeń artystycznych i komercyjnych odbywających się w centrum
  • Przygotowanie umów z artystami, agencjami artystycznymi, instytucjami kultury
  • Bezpośrednia obsługa kontrahentów spółki
  • Redagowanie korespondencji służbowej
  • Uzupełnienie danych w  kalendarzu wydarzeń prowadzonym przez spółkę
  • Współpraca z instytucjami kultury
  • Wsparcie działań promocyjnych i PR prowadzonych przez spółkę
  • Wsparcie działań związanych z projektowaniem, organizacją i rozliczaniem przedsięwzięć artystycznych
  • Współpraca z pozostałymi działami spółki

Wymagania:

  • Student / absolwent kierunków humanistycznych, menedżerskich, związanych z promocją kultury, branżą eventową
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami prowadzonymi równocześnie, w dynamicznym środowisku pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zainteresowanie pracą i dalszym rozwojem w sektorze kreatywnym, kulturze, branży MICE

Oferty należy składać z dopiskiem: Stażysta do Działu Impresaryjno-Programowego pod adresem CKK Jordanki al. Solidarności 1-3, 87-100 Toruń lub mailowo na adres kierownika działu: k.szczepanowska@jordanki.torun.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 5 września 2023.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”