Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

1 czerwca, 2020

Aktualności

Otwieramy Zespół Sal Konferencyjnych

Szkolenia i spotkania biznesowe wracają do CKK Jordanki. Otwieramy Zespół Sal Konferencyjnych.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Toruniu zaakceptował zaproponowane przez nas procedury umożliwiające korzystanie z Zespołu Sal Konferencyjnych. Po długim okresie przerwy, jest nam niezmiernie miło ogłosić, że ponownie otwieramy się na spotkania biznesowe i szkolenia.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę cenową na wynajem przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych w atrakcyjnej kwocie 600 zł netto/dzień. Do Państwa dyspozycji oddajemy 210 m2 powierzchni i nowoczesne multimedia.  Oferujemy bezpieczny układ szkoleniowy, wyposażony w 15 stanowisk z zachowaniem odległości 2 metrów.

W związku z nowym reżimem sanitarnym, pomieszczenia dezynfekujemy zarówno przed, po, jak i w trakcie szkoleń czy spotkań. Przypominamy, że uczestnicy zobowiązani są do noszenia maseczek ochronnych w trakcie organizowanych wydarzeń.

Spotkajmy się ponownie w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki!

Już dziś skontaktuj się z nami!

Maciej Treichel

specjalista ds. wynajmu powierzchni – najmy sal konferencyjnych, szkolenia, sprzedaż bezpośrednia
Tel. 516 277 832
m.treichel@jordanki.torun.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.