Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

7 marca, 2017

Archiwum

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ weekend za pół ceny

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki bierze udział w akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”! Zapraszamy do zapoznania się ofertą, jaką przygotowaliśmy dla państwa w ramach tego działania.
 

To już druga edycja akcji organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. W weekend 31.03. – 02.04.2017 r. w całej Polsce można będzie korzystać z 50% zniżki na usługi o charakterze artystycznym, kulturalnym, gastronomicznym, noclegowym i turystycznym. Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki z dumą i radością przystąpiło do tej inicjatywy!

1 kwietnia na podbój Centrum, wyruszą 4 grupy zwiedzających. Dla osób pragnących eksplorować jego najciekawsze zakamarki przygotowaliśmy obniżkę cen biletów. Wejściówki dla dorosłych i dzieci będą sprzedawane za cenę niższą o połowę, tj. odpowiednio 2,50 zł i 1,25 zł.

Nasi przewodnicy podejmą dwie grupy o godzinie 17:00 i dwie o 18:00. Informujemy, że jedna grupa może składać się maksymalnie z 30 osób. Dzieci do lat 10 zapraszamy wyłącznie z opiekunami.

 
Zapraszamy – to doskonała okazja by zobaczyć po raz pierwszy wnętrze najsłynniejszego obiektu w regionie!