Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Dane szczegółowe

Foyer -1 450 m2
Foyer 0 400 m2
Foyer +1 150 m2

Przykłady zastosowań

konferencje
szkolenia
targi
eventy promocyjne
bankiety
wystawy

Przestrzeń Foyer

Foyer stanowi przestrzeń komunikacyjną z poszczególnymi salami CKK. Znajdują się w nim m.in. trzy szatnie mogące łącznie pomieścić do 1800 okryć wierzchnich, bawialnia dla dzieci, małe zaplecze gastronomiczne. Na każdym poziomie dostępne są oczywiście toalety. To niebanalnie zaaranżowana przestrzeń zarówno dla widzów oczekujących na wydarzenie lub spędzających czas podczas przerw, jak również powierzchnia mogąca służyć w celach typowo eventowych. Doskonale sprawdzi się w przypadku bankietów i imprez firmowych (nawet do 350-400 osób na każdym poziomie). We foyer znajduje się wygodne, minimalistyczne umeblowanie, jest dostęp do sieci Wi-Fi oraz możliwość emisji dowolnych treści multimedialnych (np. reklam) na 42-calowych ekranach systemu telewizji wewnętrznej Digital Signage. Jest doskonale skomunikowane z parkingiem podziemnym, do którego goście docierają windą.

 

Doskonała przestrzeń wypoczynkowa dla gości wydarzeń oraz ciekawa powierzchnia eventowa. Organizacja bankietu (nawet do 100-150 osób) lub imprezy okolicznościowej nie stanowi problemu. Przestrzeń jest doskonale skomunikowana z parkingiem podziemnym – posiada bezpośredni dostęp do windy.

Do pobrania

Regulamin obiektu pobierz
Regulamin funkcjonowania parkingu niestrzeżonego ogólnodostępnego pobierz
Cennik CKK Jordanki pobierz

Kontakt dla organizatorów

Krystian Góralski

event manager - konferencje, kongresy i eventy firmowe

Tel. 516 278 019

mice@jordanki.torun.pl, k.goralski@jordanki.torun.pl

Sale konferencyjne można rezerwować poprzez panel rezerwacji. W przypadku sal koncertowych prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

MICE

Jeśli jesteś organizatorem wydarzenia z sektora MICE lub potrzebujesz informacji technicznych na temat budynku i możliwości CKK Jordanki, zapoznaj się z ofertą MICE