Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

23 października, 2015

Archiwum

Spotkania biznesowe na Jordankach

Budynek wielofunkcyjnej sali koncertowej na Jordankach będzie stanowił nie tylko przestrzeń do prezentacji różnorodnych wydarzeń artystycznych, ale również nowoczesne centrum konferencyjne.

Wielofunkcyjność i modularność Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki umożliwią organizację różnorodnych spotkań biznesowych i firmowych wydarzeń, gal, dużych konferencji i targów do 1200 uczestników. Centrum będzie mieściło salę koncertową (1 012m2) oraz salę kameralną (315 m2) które będą wykorzystywane na cele kongresowe i targowe, ale również zespół trzech modularnych sal konferencyjnych. CKK Jordanki będzie najnowocześniejszym Centrum konferencyjnym w regionie.

Modularny zespół sal konferencyjnych umożliwia organizację zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i dużych konferencji, szkoleń i prezentacji dla 150 osób. Zespół sal konferencyjnych znajduje się w module M2 na poziomie +4, obejmuje trzy modularne sale, które mogą zostać ze sobą połączone w jedną dużą przestrzeń konferencyjną. Ich łączna powierzchnia to  210 m2. Zespół sal konferencyjnych jest klimatyzowany i jest w nim naturalne oświetlenie. Do każdej sali prowadzi osobne wejście. Sale będą wyposażone w projektory multimedialne. W ofercie będą również mikrofony bezprzewodowe i nagłośnienie.

Według branżowego miesięcznika MICE Poland, CKK Jordanki będzie jednym z najnowocześniejszych obiektów konferencyjnych nie tylko w regionie, ale również w Polsce.

Jeszcze kiedy trwały prace budowlane Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki debiutowały na międzynarodowych targach branży spotkań IMEX, które miały miejsce w maju tego roku, we Frankfurcie nad Menem. Jest to największe tego typu wydarzenie w roku, skupiające organizatorów konferencji spotkań z całego świata. Dzięki obecności na tych targach, ofertą konferencyjną CKK Jordanki zaczęli się interesować organizatorzy, którzy chcą zorganizować międzynarodowe konferencje w Toruniu w 2017.

Pomimo, że CKK Jordanki zostanie otworzone na początku grudnia, to już CKK Jordanki przyjmuje rezerwacje na konferencje i szkolenia, które odbędą się w przyszłym roku i w 2017 roku.  Organizatorzy przede wszystkim z branży sektora finansowego, medycznego i farmaceutycznego są zainteresowani najmem powierzchni.  Również w przyszłym roku w CKK Jordanki odbędzie się kilka międzynarodowych konferencji naukowych.