Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

9 grudnia, 2018

Case Study

Realizacja telewizyjna: Sting na Jordankach

Gala telewizyjna Stinga dla TVP, która odbyła się 8 grudnia 2016 roku była jednym z najważniejszych wydarzeń zrealizowanych w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki.

Artysta promował w Toruniu swoją płytę 57th & 9th. Podczas koncertu wystąpiła Anna Maria Jopek, która swoim recitalem uświetniła to wydarzenie. Na scenie Sali Koncertowej poza utworami z płyty 57th & 8th zabrzmiały hity Englishman in New York, Message in a Bottle i utwór Fragile, który Sting zaśpiewał w duecie z Anną Marią Jopek. Występ Stinga nie miał charakteru komercyjnego. Twórca, w ramach promocji nowej płyty, poszukiwał w Europie, w tym Polsce kameralnych miejsc, w których mógłby zarejestrować materiał telewizyjny. Firma Universal, która była organizatorem trasy promocyjnej Stinga, miała do wyboru kilka lokalizacji występu artysty w Polsce. Okazało się, że to właśnie Sala na Jordankach spełniła najlepiej oczekiwania producenta. Organizatorem koncertu była agencja SOS Music, współorganizatorami Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Urząd Miasta Torunia, ekskluzywnym sponsorem była Energa S.A. a pozostałymi partnerami Universal Music Polska i Telewizja Polska. Gala telewizyjna zarejestrowana na Jordankach została wyemitowana przez TVP 1 w Nowy Rok (1 stycznia 2017 roku).

Fot. pachphoto / sos music

Zobacz także

Sala Koncertowa

Scena Plenerowa

Inne artykuły

14 grudnia, 2018

Film: 16. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest

Sting na Jordankach

Gala telewizyjna Stinga dla TVP, która odbyła się 8 grudnia 2016 roku była jednym z najważniejszych wydarzeń zrealizowanych w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki. Artysta promował w Toruniu swoją płytę 57th & 9th. Podczas koncertu wystąpiła Anna Maria Jopek, która swoim recitalem uświetniła to wydarzenie. Na scenie Sali Koncertowej poza utworami z płyty 57th & 8th zabrzmiały hity Englishman in New York, Message in a Bottle i utwór Fragile, który Sting zaśpiewał w duecie z Anną Marią Jopek. Występ Stinga nie miał charakteru komercyjnego. Twórca, w ramach promocji nowej płyty, poszukiwał w Europie, w tym Polsce kameralnych miejsc, w których mógłby zarejestrować […]

Wojciech Zaguła

SOS Music