Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

7 grudnia, 2016

Archiwum

Sting na Jordankach

Gala telewizyjna z udziałem Stinga dla TVP odbędzie się w czwartek, 8 grudnia. Zaproszenia zostały już rozdane w konkursach.

8 grudnia o 19:00 w CKK Jordanki odbędzie się gala telewizyjna z udziałem Stinga, realizowana przez SOS Music dla TVP1. Artysta będzie w Toruniu promował swoją najnowszą płytę „57th & 9th”. Album wydany 11 listopada tego roku to dwunasta studyjna płyta artysty. Płytę promuje singiel „I Can’t Stop Thinking About You”.

Podczas czwartkowej gali w Jordankach wystąpi również znakomita polska wokalistka, Anna Maria Jopek, która swoim recitalem rozpocznie i uświetni to wydarzenie. Występ Stinga w Toruniu nie ma charakteru komercyjnego. Na życzenie firmy reprezentującej artystę zaproszenia zostały rozdysponowane pomiędzy współorganizatorów gali. 125 zaproszeń z puli Urzędu Miasta Torunia trafiło do lokalnych mediów (Nowości, Gazety Wyborczej Toruń, Radia Eska/Radia Wawa, Radia ZET Gold, Radia GRA i TV Toruń), które rozdysponowały wejściówki w konkursach. Laureaci zostali już wyłonieni i poinformowani o wygranych zaproszeniach.

Na widowni Jordanek zasiądzie w czwartkowy wieczór niespełna 900 osób. Pozostali widzowie będą mogli obejrzeć nagranie w telewizyjnej Jedynce 1 stycznia 2017 r. o godz. 17:25.

Organizatorem gali jest SOS Music, współorganizatorami Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Urząd Miasta Torunia, ekskluzywnym sponsorem ENERGA SA, a pozostałymi partnerami Universal Music Polska i Telewizja Polska.