Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

4 grudnia, 2017

Archiwum

Świąteczna gala operetkowa dla seniorów

18 grudnia 2017 r. w CKK Jordanki odbędą się specjalne koncerty dla posiadaczy Toruńskiej Karty Seniora. Wydarzenie organizowane jest z okazji pierwszej rocznicy programu „Rodzina Razem – Toruń dla Pokoleń”.

Z okazji pierwszej rocznicy działania programu „Rodzina Razem – Toruń dla Pokoleń” i wydawania Toruńskiego Karty Seniora w Centrum Kulturalno-Kongresowym na Jordankach odbędą się dwa koncerty: o godzinie 15:00 i 18:00,  w wykonaniu  artystów  scen poznańskich:

  • Agnieszki Wawrzyniak – sopran
  • Karoliny Garlińskiej – Ferenc – sopran
  • Wiesława Paprzyckiego – baryton
  • Włodzimierza Kalemby – baryton
  • Bartosza Kuczyka – tenor.

W pierwszej części koncertu artyści wykonają program o charakterze: gala operetkowo-musicalowa, w którym znajdą się największe przeboje tego gatunku m.in.: „Brunetki, Blondynki”, „Gdybym był bogaczem” , „Co się dzieje oszaleje”, „Usta milczą, dusza śpiewa” , „Nie czekaj mnie Argentyno”. Natomiast w drugiej części koncertu artyści przeniosą widzów w magiczny świat Świąt Bożego Narodzenia i wykonają program pn. „Biesiada Wigilijna”, w którym znajdą się najbardziej znane i lubiane kolędy i pastorałki.  

Bezpłatne wejściówki  na koncerty wydawane będą za  okazaniem  Toruńskiej Karty Seniora (TKS)  12 grudnia 2017 r.. od godziny 9:00  (do wyczerpania) w  Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta :

1.      ul. Wały gen. Sikorskiego 8, 87-100 Toruń
2.      ul. Dziewulskiego 38, 87-100 Toruń (pętla autobusowa)
3.      ul. Poznańska 52, 87-100 Toruń (Dom Muz)
4.      ul. Grudziądzka 126b, 87-100 Toruń (dawny „Spomasz”)
5.      ul. Broniewskiego 90, 87-100 Toruń

oraz w Centrum Kulturalno-Kongresowym „Jordanki” przy ul.  Aleja Solidarności 1-3, 87-100 Toruń.

Na jedną kartę będzie można otrzymać dwie bezpłatne wejściówki.

Ponieważ liczba miejsc na koncerty jest ograniczona wejściówki będą wydawane do wyczerpania – decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło informacji: torun.pl