Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

5 października, 2016

Archiwum

Zwiedź Jordanki „za pół ceny”

W tym roku Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki przyłączyło się do akcji „Toruń za pół ceny”. Weekend 8-9 października, to szansa by zwiedzić z przewodnikiem jeden z nowych 7 Cudów Polski. Uczestnicy będą mieli okazję by zobaczyć obiekt od kulis, poznać jego możliwości scenotechniczne i elektroakustyczne oraz stanąć na scenie, na której w ciągu ostatniego roku zagrało wielu znamienitych artystów. W programie, m.in.: zwiedzanie Sali Koncertowej i Kameralnej, scen, kulis i garderób.

Więcej szczegółów oraz godziny wyjść pod adresem http://btcm.torun.pl/?p=4704

ZWIEDZANIE CKK JORDANKI – Jednego z Nowych Cudów Polski
W dniach 8 (sobota) i 9 (niedziela) października  zwiedzanie CKK Jordanki z przewodnikiem. Uczestnicy zwiedzania będą mieli szanse zobaczyć Centrum od kulis, poznać zastosowane w nim rozwiązania scenotechniczne i elektoakustyczne, zajrzeć do garderoby gwiazd i stanąć na scenie. CKK Jordanki mieści w sobie wielofunkcyjną salę koncertową oraz salę kameralną. Obiekt został zaprojektowany przez hiszpańskiego architekta Fernando Menisa.
Od otwarcia w listopadzie ubiegłego roku, Centrum Zostało nagrodzone wieloma prestiżowymi nagrodami, również międzynarodowymi – Bryła Roku w kategorii wybór jury, nagroda SARP, nagroda WAN – architektura betonowa. TEKLA – konstrukcja. Na początku września CKK Jordanki w rankingu National Geographic Polska zostało ogłoszone jednym z nowych Cudów Polski!

Zwiedzanie w grupach 20-osobowych.
Cena: 2 zł 50 gr
Zwiedzanie rozpoczyna się o pełnych godzinach w dniach 8 i 9 października:
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00