Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

BAJKOWA sanah: bilety na „Poezyje i nie tylko” SOLD OUT

28 marca

19:30

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

BAJKOWA sanah: bilety na „Poezyje i nie tylko” 

sanah po raz kolejny przygotowała dla swoich fanów niespodziankę! Tym razem, artystka zaprasza do bajkowego świata poezji ogłaszając trasę koncertową BAJKOWA sanah: Poezyje i nie tylko. Artystka wystąpi w Tarnowie, Zabrzu, Gdańsku, Toruniu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Szczecinie wiosną 2024 roku. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży na www.bajkowasanah.pl


BAJKOWA sanah: Poezyje i nie tylko

28.03.2024 – Toruń, CKK Jordanki, godz. 19:30


Bilety w cenie od 399 zł (z opłatami serwisowymi) w sprzedaży tylko i wyłącznie na www.bajkowasanah.pl oraz Eventim.pl.


To prawdziwa gratka dla wielbicieli tej bardziej lirycznej strony sanah. Na koncertach na pewno nie zabraknie utworów z płyty „sanah śpiewa Poezyje”, ale fani będą mogli liczyć także na piosenki z pozostałych albumów. Trasa Poezyje i nie tylko obejmować będzie koncerty w najpiękniejszych salach w Polsce. Artystka wystąpi w 10 miastach w takich obiektach jak m.in.: CKK Jordanki, ICE Kraków Congress Centre, Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu czy Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.


Na BAJKOWĄ sanah: Poezyje i nie tylko zaprasza RMF FM, RMF Maxx, Wirtualna Polska, 4FUN.TV oraz AMS. Trasa zostanie wyprodukowana przez DM Agency – agencję odpowiedzialną za sukces m.in. Uczty nad Ucztami oraz BANKIETU u sanah. 

 

Kup bilet

Bilety od:

  • 349 zł

Do nabycia online:

Organizator:

DM AGENCY

+48 22 591 83 83

Zobacz także

19:00 | Sala Koncertowa

URSZULA DUDZIAK & RODZIEWICZ QUARTET | Międzynarodowy Dzień Jazzu

19:00 | Sala Koncertowa

Spięty – koncert z nową płytą!

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

Regulamin wydarzenia

Regulamin wydarzeń organizowanych przez CKK JORDANKI pobierz