Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Joanna Kołaczkowska | Recital Hrabina Pączek

11 maja

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Joanna Kołaczkowska
Recital Hrabina Pączek

11 maja 2023, czwartek
godz. 19:00
Sala Koncertowa


W dniu 11 maja 2023 (czwartek) o godz. 19:00 zapraszamy do Sali Koncertowej CKK Jordanki w Toruniu, przy Alei Solidarności 1-3 na program pt. „HRABINA PĄCZEK – recital Joanny Kołaczkowskiej”.


To wyjątkowy recital najpotężniejszego kobiecego głosu polskiej sceny kabaretowej! Artystka znana przede wszystkim z kabaretów Potem i Hrabi tym razem występuje na scenie solo. Podczas recitalu usłyszymy zupełnie nowe piosenki stworzone przy współpracy z wyjątkowymi osobistościami polskiej sceny kabaretowej, przeplatane zabawnymi historiami z pierwszej ręki.


„Od zawsze na scenie byłam w grupce, nawet namawiałam lidera kabaretu Potem Władka Sikorę, żeby wymyślał chórki w moich piosenkach, bo nie chciałam stać sama na scenie. Wolałam, żeby ludzie nie skupiali się tylko na mnie. Teraz, w recitalu „HRABINA PĄCZEK – czyli muzyczny stand-up” buduję opowieść wokół siebie i wokół piosenek, które trochę mają odciągać uwagę ode mnie. Zobaczymy, czy to się udaje – mówi Kołaczkowska. Muzyki potrzebuję jak powietrza, jak wiatru, który przegania… chcę by jego powiew mnie porywał, unosił na barana, a potem grzecznie zanosił do domu. Chcę, by piosenki mną poniewierały i wyrywały mi włosy. Marzeniem moim jest stworzenie takich piosenek, które będą żyły i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos”.


Joannie Kołaczkowskiej na scenie towarzyszy kolega z Kabaretu Hrabi – Łukasz „Lopez” Pietsch na instrumentach klawiszowych.


Kup bilet

Bilety w cenach: 120, 130 zł

Do nabycia online na:

oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej w Toruniu:

  • Ośrodek Informacji Turystycznej, Szeroka 43 (róg ul. Żeglarska).
    tel. 56 6210930
  • Biuro Turystyczne Copernicana ul. Żeglarska 10/14 (Hotel Gromada – I piętro) tel. 56 6223002

Kontakt w sprawie koncertu i sprzedaży biletów:

Organizatorzy:

Kontakt z organizatorem:

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

+48 56 643 19 20

jordanki.torun.pl

Kontakt z organizatorem:

IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY „IMPART” MIECZYSŁAW WATZA

UL. Żwirki 52

83-110 Tczew

tel. +48 602 80 43 29

www.impart.pl

Zobacz także

17:00 | Sala Koncertowa

Alicja Majewska – Piosenki Korcza i Andrusa

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.