Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Michael Jackson Show

4 maja

18:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Koncert Michael Jackson Show! Jedyne takie show w Polsce!

4 maja 2024, sobota
godz. 18:00
Sala Koncertowa


Teatr Muzyczny Adria zaprasza na niesamowite show! Michael Jackson Show, czyli piosenki króla popu od czasów Jackson 5 po ostatnie wydane utwory! Przeniesiemy się w historyczną podróż z piosenkami i choreografiami króla popu. Całe show będzie odwzorowane kultowymi choreografiami oraz niesamowitymi kostiumami z teledysków oraz koncertów Michaela Jacksona. Pojawią się również wizualizacje na ekranach LED a wszystko oczywiście będzie urozmaicone piękną grą świateł.

Usłyszymy największe hity „Billie Jean”, „Bad, „The Way You Make Me Feel”, „Human Nature”, „Man In The Mirror”, „Black or White”, „Thriller”, „Smooth Criminal” i wiele wiele innych.

Reżyserią i choreografią tego niesamowitego wydarzenia zajmie się Kacper Wojcieszek zwycięzca w konkursie „Tańczyć jak Michael Jackson”, organizowanym przez TV Polsat w sylwestrową noc 2009/2010. Wyboru dokonywała sama siostra Króla Pop, LaToya Jackson, która uznała go za jedynego, najlepszego tanecznego następcę Jacksona w Polsce. To wydarzenie oglądało ponad 14 milionów widzów przed telewizorami na całym świecie oraz 100 tysięcy osób na Placu Konstytucji w Warszawie.


Występują:  Zespół wokalny: Filip Cembala, Julia Szkudlarek, Magdalena Łoś-Wojcieszek, Maja Mędrek, Tomek Pacak, Ringo Todorovic Zespół taneczny: Paula Matysek, Martyna Matysek, Paulina Kozieł, Anna Dąbrowska-Gorczyńska, Angelika Nowak, Grzegorz Solarski, Kacper Wojcieszek

Kup bilet

Bilety od 90 zł

kupbilecik.pl

Organizator:

Teatr Muzyczny ADRIA w Koszalinie

889 556 236

Zobacz także

19:00 | Sala Koncertowa

Spięty – koncert z nową płytą!

19:00 | Sala Koncertowa

URSZULA DUDZIAK & RODZIEWICZ QUARTET | Międzynarodowy Dzień Jazzu

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.