Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[ODWOŁANY] Nowy Jork. Prohibicja

22 marca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

Bardzo nam przykro za okoliczności, w jakich przyszło nam do Państwa pisać. Obecna sytuacja i obostrzenia sprawiają, że część naszych wydarzeń musiała zostać przesunięta w czasie lub odwołana – tak jak w tym przypadku.
Spektakl „Nowy Jork. Prohibicja” zaplanowany na 22.03.2021 w sali CKK Jordanki w Toruniu nie odbędzie się.

Szukamy nowych rozwiązań, bo przyświeca nam wszystkim jeden, wspólny cel – przeżyć wyjątkowe chwile na wydarzeniach z najlepszymi, polskimi artystami.

W celu wymiany biletów na voucher, ważny do końca 2022 roku lub zwrotu środków, prosimy o kontakt pod adresem: rezerwacje@adria-art.pl

Bez względu na decyzję – dziękujemy, że kupili Państwo u nas bilety. Mamy nadzieję, że wkrótce te trudne czasy zostaną tylko wspomnieniem.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Adria Art

 


 

Sto lat temu Nowym Jorkiem rządziły jazz, mafia i prohibicja. Musical Teatru Muzycznego Roma to magiczna podróż do tych niezwykłych czasów.

Prohibicja podzieliła społeczeństwo, a amerykański sen zamieniła w nocny koszmar. To właśnie ten okres nazywany jest narodzinami nowego świata. Na scenie wykonane zostaną autentyczne przeboje z tamtej epoki oraz nowe piosenki, nawiązujące do stylu lat 20.

Nie jest to jednak wyłącznie podróż w stylu retro, a raczej współczesne spojrzenie na tamte czasy i zabawa konwencją. W 20 songach poznajemy najważniejsze momenty historii Nowego Jorku w czasach prohibicji. Odkrywamy też świat nielegalnego biznesu, który – napędzany przez mafię i gangsterów – rozwinął się w błyskawicznym tempie, i zanurzamy się we wnętrzu miasta grzechu.

Czy miasto i jego mieszkańcy uwikłani w gęstą sieć ciemnych interesów, uwięzieni w pogoni za mrocznymi przedmiotami pożądania, jakimi stają się alkohol, pieniądz i władza, mają szansę na ocalenie? Czy miasto zginie, czy też odrodzi się i zmieni?

Obsada:
Kasia Zielińska
Kacper Kuszewski
Ewa Konstancja Bułhak/Magdalena Smalara
Rafał Królikowski/Marcin Januszkiewicz/Marcin Przybylski

Czas trwania: 1 godz. 30 min bez przerwy

Kup Bilet

Bilety w cenie: 60 zł | 80 zł | 110 zł | 130 zł | 150 zł

Miejsca sprzedaży:

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.