Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

pLED ZEPCHLIM

26 lipca

18:00

| Sala Kameralna

dodaj do swojego kalendarza

Ponad 50 lat temu Jimmy Page założył grupę Led Zeppelin. Niestety, zespół przestał istnieć w 1980 roku, po śmierci Johna Bonhama, uznanego za najlepszego perkusistę wszech czasów.


Z miłości do ich muzyki powstał zespół pLED ZEPCHLIM. Koncert będzie niepowtarzalną okazją do posłuchania arcytrudnych kompozycji na żywo. Zespół charakteryzuje perfekcyjna dbałość o szczegóły i brzmienie z legendarnym STAIRWAY TO HEAVEN włącznie.


Genialny wokal i perfekcyjna gitara oraz miażdżąca sekcja rytmiczna. Przyjdziecie Państwo z ciekawości, a wyjdziecie wzruszeni.


Wystąpią:

Łukasz Panfilak – wokal i gitara

Wiesław Kryszewski (Open Blues, Nocna Zmiana Bluesa) – gitara

Marcin Bobo Ryszewski  – bas

Piotr Vysol Wysocki (Kobranocka) – perkusja

 

Wydarzenie realizowane w ramach promocji projektu „Poprawa funkcjonowania komunikacji miejskiej w Toruniu – BiT-City II” współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.Koncert odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego.W trosce o bezpieczeństwo prosimy o zachowanie obowiązujących zasad:


Widownia w szachownicę
Udostępnimy połowę dostępnych miejsc przeznaczonych dla widowni z zachowaniem zasady jednego wolnego miejsca pomiędzy uczestnikami.  Zasada ta nie dotyczy widza, który:
◘ uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
◘ jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.


Obowiązek zakrywania ust i nosa
 w trakcie całego koncertu, do chwili opuszczenia budynku.


Dezynfekcja rąk
Przy wejściu na koncert prosimy o dezynfekcję rąk. Dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne są przy wejściu oraz przy toaletach. Zalecamy dokładne i częste mycie rąk.


Zachowajmy bezpieczny odstęp
Podczas poruszania się po obiekcie, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników.


Korzystanie z wind
Zalecamy korzystanie wind tylko przez rodziny z małymi dziećmi, kobiety w ciąży, osoby z niepełnosprawnością oraz przez osoby starsze.


Szatnie
W trakcie koncertu nie będzie możliwości skorzystania z szatni. Okrycia wierzchnie prosimy wnieść ze sobą na widownię.


Oświadczenie uczestnika wydarzenia
Przed wejściem na koncert bądź w chwili zakupu biletu on-line lub stacjonarnie prosimy o złożenie oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną SARS-CoV-2 oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Administratorem Państwa danych jest Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.
Obsługa widowni pomoże w wypełnieniu oświadczenia.
Treść oświadczenia dla widzów.


Wcześniejsze przybycie na wydarzenie
Ze względu na procedurę spowolnionego wpuszczania oraz konieczność wypełnienia oświadczenia, prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie. Wejście do budynku możliwe od godz. 17.00.


Kup bilet

Bilety w cenie 40 zł.

Do nabycia online:

oraz stacjonarnie w:

 • kasie w CKK Jordanki, Toruń, Al. Solidarności 1-3
  (56) 642 43 79
  Godziny otwarcia: czwartek-sobota, 13:00-19:00
  (płatność gotówką)
 • Ośrodku Informacji Turystycznej
  Toruń, ul. Rynek Staromiejski 25
  (56) 621-09-30
  Godziny otwarcia: pon.-pt 09:00- 18:00, sobota- 09:00- 16:00
 • Biurze Turystycznym Copernicana
  Toruń, ul. Żeglarska 18/1
  695-639-166
  Godziny otwarcia: pon.-pt 9:00-17:00

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

+48 56 643 19 20

jordanki.torun.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.