Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[ODWOŁANY] Seks, miłość i podatki

28 marca

19:30

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Drodzy Widzowie,

Mamy dla was dwie wiadomości. Jedną złą, drugą dobrą.

Niestety, z przyczyn niezależnych od nas musimy odwołać spektakl „Seks, miłość i podatki”, który miał odbyć się 28 marca w Toruniu.

Dobra informacja jest taka, że bilety możecie wymienić na nowe – na spektakl „Wąsik” 18.04.2021, który odbędzie się o godzinie 19:00. To opowieść o młodym, wyjątkowo nieasertywnym, bezrobotnym mężczyźnie przygotowującym się na pierwszą wizytę przyszłego teścia. Narzeczona i bezrobotny kumpel – lokator oraz nadto gadatliwy sprzątacz nie pomagają w tym trudnym dniu. Napięcie rośnie z każdą chwilą! Występują: Marta Wierzbicka/Milena Staszuk, Mirosław Baka/Radosław Pazura, Jan Jankowski/Jarosław Boberek, Rafał Cieszyński/Maurycy Popiel, Michał Koterski.

Nie odpowiada wam propozycja? Wymienimy wasz bilet na voucher ważny przez dwa lata, od daty jego wystawienia. Voucher można wykorzystać na wszystkie wydarzenia organizowane przez Adria Art.

Napiszcie, co zdecydowaliście na adres: monika@adria-art.pl.
W tytule wiadomości wpiszcie nazwę wydarzenia i waszą decyzję. Przykład: „Seks, miłość i podatki” – „Wąsik” lub „Seks, miłość i podatki” – Voucher.

Istnieje także możliwość rezygnacji. W tym wypadku prosimy o wypełnienie formularza zwrotu i wysłanie go do nas e-mailem.

Zespół Adria Art


Seks, miłość i podatki


Na tym świecie pewna jest tylko śmierć i podatki – ale czy na pewno? Bohaterowie tej szalonej komedii robią wszystko, żeby podważyć tę zasadę. A dla urozmaicenia wikłają się też w skomplikowane relacje miłosne.

Trójkąt miłosny to banał. W nowym spektaklu Teatru Komedia relacje romantyczne przybierają kształt skomplikowanych figur przestrzennych. Narzeczona zdradza głównego bohatera z jego najlepszym przyjacielem, który z kolei na chwilę musi zostać żoną kumpla, któremu przyprawia rogi. Zawiłe? Do tego wszystkiego należy dodać nie mającą o niczym pojęcia dziewczynę zdradzającego oraz pojawiającą się bez zapowiedzi matkę zdradzanego. Ale prawdziwe szaleństwo zacznie się dopiero wtedy, kiedy na scenie pojawi się wścibski sąsiad i pijany urzędnik skarbowy.

Wszystko dzieje się w szalonym tempie, a sami bohaterowie szybko tracą orientację, kto jest kim naprawdę, a kim tylko na niby. Na szczęście jedno nie opuszcza ich nawet na chwile – doskonałe poczucie humoru.


„Seks, miłość i podatki” to znakomity spektakl w gwiazdorskiej obsadzie. Doskonała zabawa gwarantowana!

Obsada:
Weronika Książkiewicz
Karolina Nowakowska
Katarzyna Trzcińska
Magdalena Wójcik
Mateusz Banasiuk
Mikołaj Krawczyk
Robert Rozmus
Marcin Troński

Kup bilet

Ceny biletów: 60, 80, 100, 130 zł

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.