Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi!

Chcesz otrzymywać informacje o najnowszych kabaretach, koncertach, spektaklach? Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj regularne aktualizacje bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej. Będziesz na bieżąco z naszymi fascynującymi wydarzeniami kulturalnymi, które inspirują i bawią.

Nie przegap żadnej okazji, aby doświadczyć niezapomnianych momentów w świecie kultury. Zapisz się już teraz i dołącz do naszej społeczności kulturalnych entuzjastów. Wpisz swój adres e-mail poniżej i rozpocznij podróż przez fascynujący świat sztuki i wydarzeń kulturalnych.


Zapisz się na nasz newsletter

Raz w miesiącu pełna oferta wydarzeń CKK Jordanki w Twojej skrzynce. Informacje o przedsprzedaży biletów, promocje i aktualności.

Wysyłając ten formularz, zgadzasz się na to, że informacje w nim zawarte zostaną przekazane do CKK Jordanki w celu ich przetwarzanie zgodnie z Warunkami Użytkowania oraz Polityką Prywatności.

uestrip

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007 - 2013 oraz ze środków Gminy Miasta Toruń