Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

10 lutego, 2021

Aktualności

Pierwsze koncerty w CKK Jordanki

Od 12 lutego br. kina, teatry, filharmonie i opery zostaną otwarte dla publiczności w rygorze sanitarnym. Bardzo cieszymy się z możliwości organizowania koncertów dla publiczności i po długim okresie przerwy ponownie zapraszamy Państwa do Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki.

W Walentynki, 14 lutego zapraszamy na koncert Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej skierowany do najmłodszych Melomanów. Koncert Walentynkowy Bal Karnawałowy z dedykowanego najmłodszym słuchaczom cyklu „Czas dla Nas”, odbędzie się w Sali Prób o godz. 16.00.

Pierwszy duży koncert szykuje się już w sobotę 20 lutego. Po raz pierwszy od dłuższego czasu usłyszymy dźwięki gitary i przeżyjemy emocje, które może dostarczyć tylko koncert na żywo. Przed toruńską publicznością wystąpi John Porter! John Porter Solo to zbiór utworów z ostatniego solowego krążka „Honey Trap„ – piosenki z legendarnej już płyty „Helicopters„ – z duetu z Anitą Lipnicką, a także  projektów z Adamem Nergalem Darskim, Wojtkiem Mazolewskim, czy Alicją Domańską. Koncert odbędzie się w Sali Kameralnej CKK Jordanki o godz. 19:00.

Z kolei w piątek, 26 lutego br. o godz. 19.00 Salę Koncertową CKK Jordanki wypełni muzyka dwóch mistrzów muzyki klastycznej: Chopina i Dvořáka. Partię solową w chopinowskim koncercie fortepianowym f-moll op. 21 wykona znakomity Tymoteusz Bies. Za pulpitem dyrygenckim stanie Agata Zając, która w obecnym sezonie artystycznym Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej odbywa rezydenturę dyrygencką w ramach programu „Dyrygent-rezydent” realizowanego wspólnie z Instytutem Muzyki i Tańca.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym repertuarem na najbliższe miesiące. Przed nami spektakle i koncerty z udziałem osobistości polskiej sceny muzycznej, m.in. Darii Zawiałow, której koncerty planowane są 10 kwietnia o godz. 17:00 i 20:00.  

Charyzmatyczna artystka, laureatka Fryderyka w kategorii Album Roku Pop Alternatywny powróci do nas trasą „Ostatni raz w Helsinkach”. Ubiegłoroczny koncert z 21 lutego, cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Kasa biletowa czynna jest od czwartku do soboty w godzinach od 13:00 do 19:00 oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem.

Wszystkie koncerty odbędą się zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa.

Do zobaczenia w CKK Jordanki.

Będzie nam miło Was widzieć!

Zobacz także

20.02 19:00 | Sala Kameralna

John Porter | Solo | KONCERT Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI

10.04 20:00 | Sala Koncertowa

[PRZENIESIONY] Daria Zawiałow. Ostatni raz w Helsinkach